IX. vyškovská muzejní noc

pátek 24. května 2013 16:00 – 21:30 hodin

Srdečně Vás zveme na  IX. vyškovskou muzejní noc do Muzea Vyškovska.

Budete mít možnost prohlédnout si naše stálé expozice, výstavy a také navštívit zámecké sklepení. Opět jsme pro Vás připravili bohatý kulturní program jak na nádvoří zámku, tak ve výstavních sálech (taneční obor ZUŠ Vyškov, historický šerm, fakírská show, orientální tanec, kankán, přehlídka módy let 1880 – 1930 a historického spodního prádla, ohňová show, hudební skupiny atd.). Pro děti máme na nádvoří připraveno malování na obličej a lanovou dráhu (DDM Vyškov),  projížďky na ponících (ZOOPARK Vyškov), nafukovací atrakce. Nebude ani chybět soutěž o zajímavé ceny, v rámci které představí žáci dramatického oboru ZUŠ Vyškov tři osobnosti vyškovské historie. Každou celou hodinu promítání filmů v expozici v 1. patře muzea.

Zájemci budou mít také možnost využít zdarma dopravu autobusem do Muzea Nadace Letecké historické společnosti Vyškov, který bude odjíždět z parkoviště u pivovaru.

Vstup zdarma!

Časy jednotlivých vystoupení najdete na plakátu.