Hledáme klíč k pokladu

Zveme Vás na nový animační program k výstavě Poklady Muzea Vyškovska:

Hledáme klíč k pokladu

V muzeu se nám totiž objevila tajemná zpráva a truhlička, se kterými si tak docela nevíme rady.  Zveme vás proto na výstavu Poklady Muzea Vyškovska, abyste nám pomohli najít správný klíč a zjistit, jaký poklad se v truhlici ukrývá.

Pracovní listy k výstavě Poklady Muzea Vyškovska upozorní děti na zajímavé exponáty, které si v rámci plnění úkolů důkladně prohlédnou. Odhalování totožnosti tajemné bytosti, která zde nalezený poklad zanechala, může být ve škole využito k reflexi návštěvy muzea a k další práci v hodinách výtvarné výchovy nebo českého jazyka.

Programem, který je vhodný pro žáky ZŠ, vás provede muzejní pedagožka Mgr. Jitka Horáková, u které si můžete domluvit termín na tel. č. 517 348 040 nebo e-mailem na adrese: horakova@muzeum-vyskovska.cz. Objednávat se můžete do 29. 11. 2013. Délka programu cca 60 minut, lze ji po dohodě upravit dle vašich požadavků.

Cena programu: 30 Kč (pedagogický doprovod zdarma), v ceně je prohlídka výstavy

Hledáme klíč k pokladu