Program Vyškovsko a Velká Morava

Pojďte s námi na Velkou Moravu!

Při poznávání základních událostí z dějin Velké Moravy zažijeme tak trochu netradiční příchod učených bratrů ze Soluně, prohlédneme jim zavazadlo a zjistíme, co vlastně na Velkou Moravu přinesli. V pracovním listě rozluštíme kromě jiného i tajný nápis v hlaholici a na závěr nás čeká šperkařská dílna, kde si vyzkoušíme jemnou práci velkomoravských mistrů. Odměnou vám bude vlastnoručně vyrobený gombík.

Animační program k výstavě Vyškovsko a Velká Morava je určen žákům ZŠ od 4. ročníku a studentům nižších ročníků víceletého gymnázia.  Délka je cca 90 min, lze ji po dohodě upravit dle Vašich požadavků.

Cena programu je 30,- Kč (pedagogický doprovod zdarma) cena zahrnuje i prohlídku výstavy.

Programem Vás provede muzejní pedagožka Mgr. Jitka Horáková, u které si můžete domluvit termín na tel. č. 517 348 040 nebo e-mailem na adrese: horakova@muzeum-vyskovska.cz. Objednávat se můžete do 26. 4. 2013.