Animační program k výstavě ORIGAMI

Animační program k výstavě ORIGAMI provede žáky tajemstvím starého japonského umění skládání z papíru. Děti se seznámí s dávnými legendami spojenými s některými skládankami a v tvořivé dílničce si zkusí vykouzlit z obyčejného kusu papíru vlastní výrobky. Při vyplňování pracovního listu zjistí, že origami nejsou jen obyčejné skládačky pro volný čas, ale přispěly i k vyřešení řady složitých technických problémů.

Program je zpracovaný ve 2 variantách: pro žáky 1. stupně ZŠ a pro žáky 2. stupně ZŠ a nižší ročníky víceletého gymnázia.  Délka je cca 60 minut, lze ji po dohodě upravit dle Vašich požadavků.

Programem žáky provede muzejní pedagožka Mgr. Jitka Horáková, u které si můžete domluvit termín na tel. č. 517 348 040 nebo e-mailem na adrese: horakova@muzeum-vyskovska.cz. Objednávat se můžete do 15. 3. 2013.

Cena programu je 20,- Kč (pedagogický doprovod zdarma), v ceně je prohlídka výstavy Origami