Program Škola našich prababiček

Animační program Škola našich prababiček k právě probíhající výstavě Slabikář – klíč ke čtení:

Jaké to je klečet na hrachu? Co to byla „oslovská“ lavice? Jaké písmo se učily naše prababičky? Mohla se v žákovské knížce někdy objevit i šestka? Na tyto a další otázky vám dá odpověď animační program k výstavě Slabikář – klíč ke čtení. Přijďte si prohlédnout staré i nové učebnice, na které se nezapomíná a které odemykají bránu ke vzdělání. Pro děti je připraven také pracovní sešit a v tvořivé části programu si vyrobí praktickou magnetickou záložku.

Animační program je určen žákům 1. stupně ZŠ, jeho délka je cca 60 minut, po dohodě lze upravit dle vašich požadavků.

Cena programu: 30,- Kč (pedagogický doprovod zdarma) cena zahrnuje i prohlídku výstavy.

Programem Vás provede muzejní pedagožka Mgr. Jitka Horáková, u které si můžete domluvit termín na tel. č. 517 348 040 nebo e-mailem na adrese: horakova@muzeum-vyskovska.cz. Objednávat se můžete do 23. 5. 2013.