Animační program Hasiči jedou

Zveme Vás do Muzea Bučovice na animační program k výstavě Hasiči jedou

Oheň je dobrý sluha, ale zlý pán. V animačním programu k výstavě Hasiči jedou se děti dozví, jak lidé v minulosti bojovali s požáry, vyzkouší si, jak by jim slušela historická hasičská přilba a ověří si, co všechno oheň potřebuje k životu. V pracovním listu na ně čeká několik úkolů, návod k zapamatování čísel tísňových linek a jednoduchá vystřihovánka hasičského auta.

Program je určený pro děti z MŠ a žáky 1. stupně ZŠ.

Programem Vás provede Jana Vlachová, u které si můžete domluvit termín na tel. č. 702 013 811 nebo e-mailem na adrese: vlachova@muzeum-vyskovska.cz. Objednávat se můžete do 26. 6. 2013. Délka programu cca 60 minut, lze ji po dohodě upravit dle vašich požadavků. Cena programu: 15 Kč (pedagogický doprovod zdarma), cena zahrnuje prohlídku výstavy.

Animační program Hasiči jedou