6. burza minerálů, šperků a fosilií

sobota 23. listopadu 2013 09:00 – 17:00 hodin

Již 6. ročník prodejní burzy minerálů, šperků a fosilií se uskuteční v sobotu 23. listopadu 2013 od 9:00 do 17:00 hodin ve velkém výstavním sále Muzea Vyškovska.

I v letošním roce proběhne ve 14:00 hodin přednáška, tentokrát Pavla C. Dočkala s názvem Tajemná moc drahých kamenů a jejich praktické využití v našem životě. Přijďte se blíže seznámit s drahokamy – těmito zdánlivě neživými bytostmi, které doprovází lidstvo již od nejstarších dob jeho vývoje. O drahokamech se zde nebude jen povídat, ale součástí přednášky bude též možnost si kameny, o nichž bude řeč, osahat, povnímat jejich energii a seznámit se s některými technikami zacházení s nimi pro blahodárné působení na naše zdraví. Dozvíte se mimo jiné informace o tom, jak si správně kameny pro svou potřebu vybírat, o jejich vkládání do drahokamových mandal, šperků, amuletů, či správném rozmístění v interiéru. Dále se dozvíte, jak nás mohou chránit před škodlivými vlivy z prostředí, geopatogenními zónami, astrálními zónami a nedobrými bytostmi v neviditelnu. Zažijete vnímání svého jemněhmotného těla, ukážeme si principy proudění energie mezi člověkem a okolním prostředí, zažijete na vlastním těle působení křišťálů a křišťálových tvarových zářičů.

Organizační pokyny pro vystavovatele naleznete zde

Přihláška pro vystavovatele ke stažení  zde

Burza minerálů 2013