Muzejní dílničky pro šikovné ručičky

červenec a srpen 2022 v Muzeu Vyškovska

Přijďte k nám tvořit, bavit se a za poznáním!

Také na letošní letní prázdniny jsme pro  tvořivé děti připravili celou řadu muzejních dílniček pro šikovné ručičky v atraktivním prostředí vyškovského zámku zaměřené především na kreativní tvoření z různých materiálů. Dílničky jsou určeny pro malé i větší děti, zapojit se může i doprovod. Některé z nich přímo navazují na právě probíhající výstavy (Kouzlo starých plováren, Karty osudu), další jsou pak zaměřené na přírodu, keramiku, národopis, pravěk a středověk.

V rámci všech dílniček si děti s sebou odnesou i vlastnoručně zhotovený výrobek a navíc se něco zajímavého i dozvědí.

Rozpis jednotlivých dílniček najdete na plakátech a podrobné informace včetně vstupného v letáku zde

Skupiny nad 10 osob prosíme o rezervaci minimálně 10 pracovních dnů předem na tel. č. 601 117 616.

Změna programu vyhrazena

Spolufinancováno městem Vyškov