Nejoriginálnější velikonoční kraslice

Muzeum Vyškovska vyhlašuje

soutěž o nejoriginálnější velikonoční kraslici.

Přineste nám do muzea vlastnoručně vytvořenou originální velikonoční kraslici (na materiálu a velikosti nezáleží) a vyhrajte zajímavé ceny.

Kraslice budou vystaveny na Velikonoční výstavě od 27. 3. do 15. 4. 2012 ve velkém výstavním sále.

Své originály můžete do muzea nosit nebo posílat již dnes, nejpozději však do 20. března 2012. K výrobkům připojte jméno, příjmení a telefonický kontakt. Soutěž je věkově neomezená, zúčastnit se může kdokoliv!

Vyhlášení vítězů proběhne v sobotu 31. března 2012 ve 14:00 hodin v rámci tvořivé dílničky pro děti i dospělé v Muzeu Vyškovska.

Vítězové na prvních třech místech získají tyto ceny:

1. místo – dárkový poukaz HOTELU SELSKÝ DVŮR do restaurace v hodnotě 500,- Kč a na bowling v hodnotě 250,- Kč

2. místo – dárkový poukaz na knihu v hodnotě 350,- Kč + drobný dárek

3. místo – dárkový poukaz na knihu v hodnotě 250,- Kč

Vítězové soutěže o nejoriginálnější velikonoční kraslici:

1. místo – Dagmar Bičová

2. místo – Zdenka Levíčková

3. místo – Eva a Hana Máckovi

Zvláštní cenu ředitelky Muzea Vyškovska získali primáni nižšího vyškovského gymnázia.

soutěž

První místo