5. burza minerálů, šperků a fosilií

Již pátý ročník prodejní burzy minerálů, šperků a fosilií se uskuteční v sobotu 10. listopadu 2012 od 9:00 do 17:00 hodin ve velkém výstavním sále Muzea Vyškovska.

Ve 14:00 hodin proběhne přednáška Gerdy Odehnalové s názvem Minerály – využití jejich energie pro vytváření pohody ve vlastním životě i prostředí. Přednášející se zabývá energiemi minerálů a dalších přírodních prvků, vytvářením amuletů, obrazů z drahých kamenů, jejich využití ve feng-šuej – harmonizaci domova i prostředí kolem sebe vůbec a mnoha dalšími odvětvími alternativního životního stylu. V těchto oborech působí jako poradkyně již 15 let.

Vstupné: 30,- Kč, děti, studenti a senioři 15,- Kč (v ceně vstupného je i přednáška a volná prohlídka stálých expozic muzea a právě probíhajících výstav)

Organizační pokyny pro vystavovatele naleznete zde

Přihláška pro vystavovatele ke stažení  zde