Kouzelný prsten

výtvarná dílnička pro rodiče s dětmi k výstavě Arabela

Dílničky jsou již obsazeny.

čtvrtek 9. února 2012 v 9:30 a 15:00 hodin

Muzejní animace provede děti i rodiče (nebo prarodiče) výstavou kostýmů a rekvizit z pohádkového seriálu Arabela, na které mimo jiné uvidí také dnes již jediný dochovaný kouzelný prsten. A právě ten si budou moci ze skleněných korálků a kovových komponentů sami vytvořit a třeba si tak splnit svá přání. Děti se budou nejen dobře bavit, ale i tvořit a rozvíjet svoji fantazii.

Výtvarnou dílničku povede muzejní pedagožka Bc. Martina Zedková z Vlastivědného muzea v Olomouci.

Délka programu: 90 minut

Vstupné: 40,- Kč na osobu (včetně vstupu na výstavu Arabela)

Na dílničku je nutné se předem objednat na mv@muzeum-vyskovska nebo tel. č. 517 348 040. Dílnička je vhodná pro děti od pěti let.

Využijte volný čas jarních prázdnin a přijďte tvořit do muzea.

V úterý 24. ledna 2012 u nás byla výtvarná dílnička Kouzelný prsten pro děti ze Základní umělecké školy Vyškov a ve čtvrtek 9. února 2012 pro rodiče (prarodiče) s dětmi. Podívejte se jak společně tvořili kouzelné prsteny.