VIII. vyškovská muzejní noc

pátek 25. května 2012 16:00 – 22:00 hodin

Srdečně Vás zveme na již VIII. vyškovskou muzejní noc do Muzea Vyškovska.

Budete mít možnost prohlídnout si naše stálé expozice, výstavy a také navštívit zámecké sklepení. Opět jsme pro Vás připravili bohatý kulturní program jak na nádvoří zámku, tak ve výstavních sálech (historický šerm, orientální a country tanec, ohňová show, divadelní představení, hudební skupiny atd.). Pro děti máme na nádvoří připraveno malování na obličej a lanovou dráhu (DDM Vyškov) , 16:00 – 19:00 archeologickou dílničku, projížďky na ponících (ZOOPARK Vyškov), nafukovací atrakce. Nebude ani chybět muzejní kviz o zajímavé ceny, každou celou hodinu promítání filmů v expozici v 1. patře muzea.

Zájemci budou mít také možnost využít zdarma dopravu autobusem do Muzea Nadace Letecké historické společnosti Vyškov. První odjezd bude v 18:00 hodin z parkoviště u pivovaru.

Vstup zdarma!