Prázdninové muzejní dílničky

každé úterý v červenci a srpnu (mimo úterý 10. 7. 2012) vždy v 09:00, 11:00, 13:00 a 15:00 h

Opět máme pro Vás připraveny Prázdninové muzejní dílničky pro šikovné ručičky zaměřené na výrobu „pravěkých“ předmětů a na jejich znovu objevování ve vytvořeném nalezišti. Můžete si vyzkoušet výrobu drátěných ozdob, keramických korálků a plastik, usoukat svou vlastní niť z ovčí vlny nebo vyzkoušet vrtání střepů. Pro mladé badatele je připraveno pískoviště v zámeckém sklepení s archeologickými nálezy a papírové puzzle.

Vezměte si s sebou dobrou náladu, chuť tvořit a něco nového se dozvědět, a jelikož se můžete i ušpinit, což se při archeologické práci snadno stane, tak přijďte v oblečení, kterému to nebude vadit.

Vstupné: 30,- Kč (v ceně volná prohlídka stálých expozic a aktuálních výstav), doprovod zdarma