Dny otevřených ateliérů

na jižní Moravě 22. – 23. září 2012

Dny otevřených ateliérů jsou svátkem výtvarného umění, na kterém autoři zpřístupní svá tvůrčí zázemí a osobně představí svá díla. Návštěvníci se tak s nimi mohou osobně setkat a poznat jejich práci jinak, než jsou zvyklí z výstav nebo katalogů.

Na okrese Vyškov se můžete podívat do ateliérů:

Zdenka Verešová – malířka, Nemochovice 4, 683 33 Nemochovice, www.zdenkaveresova.info

Tomáš Zedník – sochař a řezbář, Komenského 13, 682 01 Vyškov, www.tomis.wz.cz

Muzeum Vyškovska se v rámci doprovodného programu zapojuje s výstavou Svatopluk Souček – malíř, kreslíř, muzejník, která bude ve dnech 22. – 23. 9. 2012 od 10:00 do 17:00 hodin přístupná pro návštěvníky zdarma.

Akce je pořádaná v rámci projektu Porta culturae operačního programu Evropská územní spolupráce Rakousko – Česká republika 2007 – 2013.  Jihomoravský kraj je partnerem projektu.

Tisková zpráva zde

Brožura zde