Adventní muzejní dílna pro dospělé

čtvrtek 11. prosince 2014 v 17:00 hodin
velký výstavní sál Muzea Vyškovska, nám. Čsl. armády 2, Vyškov

Chcete si vlastnoručně vyrobit vánoční svícen na štědrovečerní stůl?

Tak právě pro Vás jsme připravili muzejní dílnu, kde si pod vedením odborníka floristy vánoční dekoraci sami vytvoříte. Zahradník ze zámku v Rájci nad Svitavou Evžen Kopecký, který dílnu povede, Vám ukáže krok za krokem, jak si svícen můžete sami vyrobit a nazdobit. Dílna je tedy určena úplným začátečníkům i těm, kteří už mají nějaké zkušenosti. Při tvoření si prohlédnete vánoční výstavu věnovanou Vánocům v období první republiky.

Vstupné na dílnu je 40 Kč

(v ceně je aranžovací základ, větve a drobný přírodní materiál na zdobení, na místě si můžete zakoupit svíčky a stuhy za příznivé ceny, případně si donést svoje).

Z důvodu omezené kapacity doporučujeme zájemcům, aby svoji účast potvrdili na tel. č. 517 348 040 nebo na adrese: mv@muzeum-vyskovska.cz

Adventní muzejní dílna