1. Vánoční muzejní jarmark 6. 12. 2014

Muzeum Vyškovska, příspěvková organizace

Vás zve k účasti na 1. Vánočním muzejním jarmarku, který se uskuteční v sobotu 6. 12. 2014 ve Velkém sále a na nádvoří Muzea Vyškovska na nám. Čsl. armády 2 ve Vyškově.

V rámci vánočního jarmarku má muzeum zájem zejména o prodejce, kteří nabízejí zboží a výrobky vhodné k vánoční výzdobě či jako vánoční dárek. Vítáni jsou prodejci v historických kostýmech a ti, kteří předvádějí na místě svoje řemeslo. Pořadatel si vyhrazuje právo odmítnout prodejce, který nebude vyhovovat svojí nabídkou koncepci jarmarku. Pořadatel poskytne zájemcům prodejní místo, případně stůl a židli a přípojku el. proudu, a to na dobu od 8 do 18 hodin. Vlastní jarmark se bude konat od 10 do 16 hodin. Zbývající čas je určen k přípravě prodejního místa a k jeho úklidu.

Ceny stánků:
Prodejní místo ve Velkém sále včetně stolu: 200 Kč
Prodejní místo na nádvoří včetně stolu: 150 Kč
Prodejní místo na nádvoří (vlastní stánek): 100 Kč
Přípojka el. proudu: 100 Kč

Poplatek za prodejní místo uhradí prodejce hotově při převzetí prodejního místa na základě příjmového dokladu. Bez zaplacení nemůže být prodejce na jarmark vpuštěn.

Muzeum Vyškovska, p. o., nám. Čsl. armády 2, 682 01 Vyškov, IČ: 00092401
Č.ú.: 1932731/0100, Komerční banka, a.s., pobočka Vyškov
Tel.: 517 348 040
E-mail: dvorakova@muzeum-vyskovska.cz
www.muzeum-vyskovska.cz
Mgr. Monika Pelinková, v.r.
ředitelka Muzea Vyškovska, p.o.

Přihláška ke stažení zde

Organizační pokyny najdete zde