X. vyškovská muzejní noc

pátek 23. května 2014 16:00 – 21:30 hodin

Srdečně Vás zveme na  X. vyškovskou muzejní noc do Muzea Vyškovska

Budete mít možnost prohlédnout si naše stálé expozice, výstavy a také navštívit zámecké sklepení. Opět jsme pro Vás připravili bohatý kulturní program jak na nádvoří zámku, tak ve výstavních sálech (národopisný soubor Klebetníček, taneční obor ZUŠ Vyškov, taneční country skupina SIMARELA, orientální tanečnice Alisea, historický šerm SHŠ ARMET, interaktivní zábava na chůdách pro děti a ohňová show IN FLAMENUS, hudební skupina Pařený cokánek atd.).

Pro děti máme na nádvoří připraveno malování na obličej a nízké lanové aktivity (DDM Vyškov),  projížďky na ponících (ZOOPARK Vyškov), nafukovací atrakce. Nebude ani chybět soutěž o zajímavé ceny. Dále výtvarnou a archeologickou dílničku pro šikovné ručičky.

Zájemci budou mít také možnost využít zdarma dopravu autobusem do Muzea Nadace Letecké historické společnosti Vyškov, který bude odjíždět z parkoviště u pivovaru.

Vstup zdarma!

Časy jednotlivých vystoupení najdete na plakátu.

X. vyškovská muzejní noc