XIII. vyškovská muzejní noc

pátek 19. května 2017 od 16:00 do 22:00 hodin

Zveme Vás na XIII. vyškovskou muzejní noc

Můžete si prohlédnout naše stálé expozice, ke kterým přibyla nová expozice Příroda Vyškovska, dále výstavy a také navštívit zámecké sklepení. Připravili jsme pestrý kulturní program jak na nádvoří zámku, tak ve výstavních sálech (národopisný soubor Klebetníček, orientální tanečnice Alisea a skupina Warda a Jasmin se skupinou Habibi, Komedianti na káře předvedou pohádkové představení o princi Bajajovi, historický šerm SHŠ ARMET, párová akrobacie AVENTYR, ohňová show IN FLAMENUS).

Pro děti máme připraveno malování na obličej,  tvořivé dílny – Dotkni se pravěku a výtvarnou pro šikovné děti. Nebude ani chybět soutěž o zajímavé ceny.

Zájemci s vlastní dopravou se mohou zajet podívat do Muzea Nadace Letecké historické společnosti Vyškov nebo se podívat do sálu v 1. patře na prezentaci nadace a promítání filmů.

V letošním roce jsme do akce zapojili i kapli sv. Anny na Dukelské ulici – můžete se do 20:00 hodin přijít podívat na výstavu bonsají.

Vstup zdarma!

Časy jednotlivých vystoupení najdete na plakátu.

Muzejní noc