Mini Kostičkofest

28. 9. – 14. 11. 2021 výstavní sál v 1. patře Muzea Vyškovska

Mini Kostičkofest je expozičně-herní výstava pro všechny, kdo mají rádi kreativní zábavu a hry.

Skládání kostiček a oblíbených stavebnic v muzeu je určeno nejenom pro rodiny s dětmi, přirozeně zaujme příznivce stavebnic všech věkových kategorií.

Výstava je tvořena prezentací unikátní expozice z vlastní tvorby architekta Petra Šimra, autora putovního projektu Svět kostiček®, a představí také modely stavebnic českých značek z továrních setů.

Součástí výstavy je prostor dětské herny, kde mají návštěvníci možnost si jednotlivé stavebnice vyzkoušet.

Přijďte se podívat na unikátní výstavu modelů z legendárních českých stavebnic CHEVA®, SEVA® a GECCO®, stavit vlastní modely nebo si jen zavzpomínat do dětské herny v Muzeu Vyškovska.