Svět modelů

4. 7. – 30. 8. 2020 Muzeum Bučovice

Modelářství je nejen koníčkem jdoucím skrze generace, ale také činností, při níž musí být člověk obdařen zručností, trpělivostí a smyslem pro detail. To vše je vlastní skupině modelářů z Vyškovska, kteří své výtvory sestavují již desítky let nebo se této zábavě věnují celoživotně. Své modely vystaví nejen členové Hanáckého klubu plastikových modelářů, ale také další amatérští modeláři, kteří své „poklady“ dosud veřejně neprezentovali. Modely především vojenských letadel a bojové techniky nyní představí v Muzeu Bučovice. Návštěvníci si prohlédnou výtvory nejen plastové, ale také z balzového dřeva nebo z papíru. K vidění budou statické modely různých velikostí, ale také funkční letadla s RC ovládáním.

Vstupné na výstavu: 30 Kč, snížené 15 Kč

Doprovodný program k výstavě:

Prázdninová tvořivá dílna

Staňte se leteckým konstruktérem a vytvořte si vlastní házecí letadélko!

Tvořivá dílna bude probíhat od úterý do pátku 08:00-11:00, 13:00-16:00. Vstupné: 30 Kč (v ceně materiál na jedno letadélko a prohlídka výstavy Svět modelů, doprovod 30 Kč – v ceně prohlídka výstavy).

Skupiny nad 10 osob prosíme o rezervaci minimálně 2 pracovní dny předem na tel. č. 702 013 811

Svět modelů