Expedice Kobeřice

Vážení návštěvníci, plánovaná archeologická procházka je ZRUŠENA! Děkujeme za pochopení.

sobota 17. 10. 2020 v 11:30 hodin

sraz účastníků na autobusové zastávce Kobeřice, pohostinství

Komentovaná archeologická procházka s archeoložkou Muzea Vyškovska Mgr. Klárou Rybářovou a Mgr. Lubomírem Vránou z Muzea Bučovice

Tentokrát se vydáme na jihozápadní okraj našeho regionu, do Ždánického lesa, kde navštívíme nedávno objevené pravěké hradiště a několik mohylových pohřebišť. Vycházka je pořádána již tradičně u příležitosti Mezinárodního dne archeologie, nově pak i v rámci projektu Archeologického ústavu AV ČR Brno a Jihomoravského kraje „Společnými silami za poznáním archeologického dědictví Jihomoravského kraje“.

Časová náročnost cca 5 hodin. Případné dotazy zodpoví Klára Rybářová na tel. č. 727 983 545 nebo na e-mailu rybarova@muzeum-vyskovska.cz

Expedice Kobeřice