Svět kostiček

2. 4. – 30. 5. 2020 výstavní sál v 1. patře Muzea Vyškovska

VÝSTAVA JE ZRUŠENA!!!

Výstava modelů z legendárních českých stavebnic CHEVA®, SEVA® a GECCO®

Z české stavebnice CHEVA® představí autor výstavy a patron projektu Svět kostiček® Petr Šimr nejen výběr ze sortimentu komerčních edic továrních setů, ale také unikátní modely ze své vlastní tvorby. Za pozornost stojí diorama vesnických staveb s architektonicky tradičními znaky napříč regiony České republiky a jedno překvapení. Česká stavebnice SEVA® v expozici nabídne výběr z továrních setů výrobních edic posledních let v kombinaci s prvními stavebnicemi, které byly na trh uvedeny koncem 70. let 20. století. Zároveň budou představeny modely z vlastní tvorby pana Petra Šimra. Třetí česká stavebnice GECCO® z portfolia projektu Svět kostiček® nabídne výčet továrních stavebnic hradů a zámků pro kluky i děvčata.

Výstava nabídne rovněž komfortně vybavenou dětskou hernu s kostičkami CHEVA®, SEVA® i GECCO®.

Vstupné:

60 Kč / dospělá osoba

40 Kč / dítě od 3 let věku

30 Kč / os. ve skupině nad 20 osob

40 Kč / ZTP a senior

(na stanovené vstupné se žádné další slevy neposkytují)

Svět kostiček