7. vánoční muzejní jarmark

sobota 21. listopadu 2020 od 10:00 do 16:00 prostory a nádvoří Muzea Vyškovska

Tradiční muzejní jarmark nabízí sortiment výrobků vhodných jako vánoční dárek, doplněný tvořivou dílničkou s možností zhotovit si svíčku ze včelího vosku, andílky anebo tradiční mikulášské pečivo.

Vstup na jarmark zdarma

Vstup na muzejní vánoční dílničku včetně materiálu na 1 výrobek – 30 Kč

Výstavy a stálé expozice muzea – vstupné dle cenového výměru muzea

Pozvánka pro prodejce k účasti na jarmarku:

Zveme Vás k účasti na 7. vánočním muzejním jarmarku, který se uskuteční v sobotu 21. 11. 2020 v prostorách Muzea Vyškovska a na nádvoří Muzea Vyškovska na náměstí Čsl. armády 475/2 ve Vyškově (počet míst v prostorách muzea je omezen).

V rámci vánočního jarmarku má muzeum zájem zejména o prodejce, kteří nabízejí zboží a výrobky vhodné k vánoční výzdobě či jako vánoční dárek. Vítáni jsou prodejci, kteří předvádějí na místě svoje řemeslo. Pořadatel si vyhrazuje právo odmítnout prodejce, který nebude vyhovovat svojí nabídkou koncepci jarmarku. Pořadatel poskytne zájemcům prodejní místo, případně stůl a židli a přípojku el. proudu, a to na dobu od 8 do 18 hodin. Vlastní jarmark se bude konat od 10 do 16 hodin. Zbývající čas je určen k přípravě prodejního místa a k jeho úklidu. Vstup pro návštěvníky jarmarku je zdarma. Bližší informace najdete v organizačních pokynech a přihlášce viz níže.

Organizační pokyny zde

Přihláška pro prodejce zde