XI. vyškovská muzejní noc

pátek 22. května 2015 od 16:00 do 22:00 hodin

Srdečně Vás zveme na  XI. vyškovskou muzejní noc do Muzea Vyškovska

Budete mít možnost prohlédnout si naše stálé expozice, výstavy a také navštívit zámecké sklepení. Opět jsme pro Vás připravili bohatý kulturní program jak na nádvoří zámku, tak ve výstavních sálech (národopisný soubor Klebetníček, taneční obor ZUŠ Vyškov, taneční country skupina HONKY TONK, orientální tanečnice Alisea a skupina Warda, historický šerm SHŠ ARMET, interaktivní zábava na chůdách pro děti a ohňová show IN FLAMENUS).

Pro děti máme na nádvoří připraveno malování na obličej (DDM Vyškov),  projížďky na ponících (ZOOPARK Vyškov), nafukovací atrakce. Nebude ani chybět soutěž o zajímavé ceny. Dále výtvarná a archeologická dílnička pro šikovné ručičky.

Zájemci budou mít také možnost využít zdarma dopravu autobusem do Muzea Nadace Letecké historické společnosti Vyškov.

Vstup zdarma!

Časy jednotlivých vystoupení najdete na plakátu.

XI. vyškovská muzejní noc