Muzejní dílničky pro šikovné ručičky

červenec-srpen 2015 Muzeum Vyškovska

Přijďte tvořit k nám do muzea!!!

Pro všechny tvořivé děti jsme opět připravili na červenec a srpen celou řadu muzejních dílniček pro šikovné ručičky v atraktivním prostředí vyškovského zámku zaměřené především na kreativní tvoření z různých materiálů. Dílničky jsou určeny pro malé i větší děti, zapojit se může i doprovod. Některé z nich přímo navazují na právě probíhající výstavy jako například dílničky Zač je toho loket?, Technické hračky, Kdo chce žíti, musí síti a Koloniál pana Bajzy. Nesmíme zapomenout ani na archeologickou dílnu a několik výtvarných dílniček, se kterými se děti podívají i do zámeckého sklepení. V rámci všech dílniček se děti nejenom něco zajímavého dozvědí, ale odnesou si s sebou i vlastnoručně zhotovený výrobek.

Skupiny nad 10 osob prosíme o rezervaci minimálně 2 pracovní dny předem na tel. č. 517 348 040.

Program dílniček v srpnu najdete zde

muzejní dílničky srpen