XII. vyškovská muzejní noc

pátek 20. května 2016 od 16:00 do 22:00 hodin

Zveme Vás na XII. vyškovskou muzejní noc

Budete mít opět možnost prohlédnout si naše stálé expozice, výstavy a také navštívit zámecké sklepení. Připravili jsme bohatý kulturní program jak na nádvoří zámku, tak ve výstavních sálech (národopisný soubor Klebetníček, orientální tanečnice Alisea a skupina Warda, historický šerm SHŠ ARMET, párová akrobacie AVENTYR, Spolek elegantních dam, interaktivní zábava na chůdách pro děti a letos velká ohňová show IN FLAMENUS).

Pro děti máme připraveno malování na obličej,  projížďky na ponících (ZOOPARK Vyškov), tvořivé dílny – středověkou a výtvarnou. Nebude ani chybět soutěž o zajímavé ceny.

Zájemci budou mít také možnost využít zdarma dopravu autobusem do Muzea Nadace Letecké historické společnosti Vyškov.

Vstup zdarma!

Časy jednotlivých vystoupení najdete na plakátu.

Muzejní noc