Příběh Otce vlasti

1. a 2. března 2016 vždy v 09:00, 11:00, 13:00 a 15:00 hodin v Muzeu Vyškovska

Přijďte se o jarních prázdninách do Muzea Vyškovska seznámit s dobou Otce vlasti!

Srdečně zveme všechny malé i velké zvídavé děti na cestu do doby krále Karla IV. V doprovodu dvorní dámy si prohlédnete výstavu České korunovační klenoty na dosah, poznáte dobovou módu, vyzkoušíte si tíhu rytířské zbroje a dozvíte se, co všechno Otec vlasti prožil. Královna Alžběta vám pak při audienci představí nádherné korunovační klenoty svého chotě a odmění vás pamětní mincí.

V navazující dílničce si můžete vyrobit tematický výrobek dle vlastního výběru (královská koruna, královské jablko, čelenka se závojem, omalovánkové leporelo ze života Karla IV. nebo oblékací postavička pro nejmenší).

Cena programu je pro děti 60 Kč (v ceně komentovaná prohlídka výstavy České korunovační klenoty na dosah, pamětní mince, výrobek dle vlastního výběru), doprovod – dle platného ceníku vstupného na výstavu České korunovační klenoty na dosah (základní vstupné 80 Kč, snížené vstupné 40 Kč, v ceně komentovaná prohlídka výstavy České korunovační klenoty na dosah, pamětní mince).

Maximální počet návštěvníků v jedné skupině je 25 osob. Nabízíme možnost rezervovat si místo na konkrétní čas programu na tel. 517 348 040. Rezervace programu není podmínkou, v případě obsazenosti však budete muset počkat na další volný čas. Děkujeme za pochopení.

Příběh Otce vlasti