5. vánoční muzejní jarmark

sobota 24. listopadu 2018

Muzeum Vyškovska, příspěvková organizace

Vás zve k účasti na 5. vánočním muzejním jarmarku, který se uskuteční v sobotu 24. 11. 2018 v prostorách Muzea Vyškovska a na nádvoří Muzea Vyškovska na náměstí Čsl. armády 475/2 ve Vyškově (počet míst v prostorách muzea je omezen).

V rámci vánočního jarmarku má muzeum zájem zejména o prodejce, kteří nabízejí zboží a výrobky vhodné k vánoční výzdobě či jako vánoční dárek. Vítáni jsou prodejci, kteří předvádějí na místě svoje řemeslo. Pořadatel si vyhrazuje právo odmítnout prodejce, který nebude vyhovovat svojí nabídkou koncepci jarmarku. Pořadatel poskytne zájemcům prodejní místo, případně stůl a židli a přípojku el. proudu, a to na dobu od 8 do 18 hodin. Vlastní jarmark se bude konat od 10 do 16 hodin. Zbývající čas je určen k přípravě prodejního místa a k jeho úklidu. Vstup pro návštěvníky jarmarku je zdarma.

Ceny stánků:
Prodejní místo v prostoru muzea včetně stolu: 200 Kč
Prodejní místo v prostoru muzea (vlastní stůl) 150 Kč
Prodejní místo na nádvoří 100 Kč
Přípojka el. proudu: 100 Kč

Poplatek za prodejní místo uhradí prodejce hotově při převzetí prodejního místa na základě příjmového dokladu. Bez zaplacení nemůže být prodejce na jarmark vpuštěn.

Muzeum Vyškovska, p. o., náměstí Čsl. armády 475/2, Vyškov-Město, 682 01 Vyškov

Č. ú.: 1932731/0100, Komerční banka, a.s., pobočka Vyškov

Tel.: 517 348 040

E-mail: minarova@muzeum-vyskovska.cz